70R-JMDSS-G-1-TF
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT JMD 70POS GOLD
Φύλλα δεδομένων: 70R-JMDSS-G-1-TF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 70R-JMDSS-G-1-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN RECEPT JMD 70POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6045 pcs Φύλλο δεδομένων 70R-JMDSS-G-1-TF.pdf
Σειρά JMD Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα 455-1483-1
70RJMDSSG1TF
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 70
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.5mm, 5mm, 6mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 70 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -