50R-JMDSS-G-1-TF
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT JMD 50POS GOLD
Φύλλα δεδομένων: 50R-JMDSS-G-1-TF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 50R-JMDSS-G-1-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN RECEPT JMD 50POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4928 pcs Φύλλο δεδομένων 50R-JMDSS-G-1-TF.pdf
Σειρά JMD Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 455-1481-2
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.5mm, 5mm, 6mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
50R4002
50R4002
Κατασκευαστές: Hamlin / Littelfuse
Περιγραφή: 1-PHASE VOLTAGE MONITOR/ 380-4
Σε απόθεμα: 706 pcs
Κατεβάστε: 50R4002.pdf
RFQ
Περιγραφή: 1-PHASE VOLTAGE MONITOR/ 190-2
Σε απόθεμα: 634 pcs
Κατεβάστε: 50R2002.pdf
RFQ
50R-400-ALT
50R-400-ALT
Περιγραφή: ALTERNATING RELAY/ 380-480V/ S
Σε απόθεμα: 603 pcs
Κατεβάστε: 50R-400-ALT.pdf
Σε απόθεμα: 712 pcs
Σε απόθεμα: 717 pcs
50R-JMCS-G-B-TF(S)
50R-JMCS-G-B-TF(S)
Κατασκευαστές: JST Sales America Inc.
Περιγραφή: CONN RCPT 50POS GOLD W/BOSS
Σε απόθεμα: 68204 pcs
Κατεβάστε: 50R-JMCS-G-B-TF(S).pdf
50R-100
50R-100
Σε απόθεμα: 822 pcs
Κατεβάστε: 50R-100.pdf
50R-JMDSS-G-1-TF(S)(LF)(SN)
50R-JMDSS-G-1-TF(S)(LF)(SN)
Σε απόθεμα: 81676 pcs
Κατεβάστε: 50R-JMDSS-G-1-TF(S)(LF)(SN).pdf
Σε απόθεμα: 590 pcs
50R200
50R200
Σε απόθεμα: 669 pcs
Κατεβάστε: 50R200.pdf
50R400
50R400
Σε απόθεμα: 687 pcs
Κατεβάστε: 50R400.pdf
50R-JMCS-G-B-TF(NSA)
50R-JMCS-G-B-TF(NSA)
Περιγραφή: CONN RCPT 50POS NICKEL W/BOSS
Κατεβάστε: 50R-JMCS-G-B-TF(NSA).pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών