50PS-JMDSS-G-1-TF
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG JMD 50POS SIDE GOLD
Φύλλα δεδομένων: 50PS-JMDSS-G-1-TF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 50PS-JMDSS-G-1-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN PLUG JMD 50POS SIDE GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5286 pcs Φύλλο δεδομένων 50PS-JMDSS-G-1-TF.pdf
Σειρά JMD Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Cut Tape (CT) Αλλα ονόματα 455-1473-1
50PSJMDSSG1TF
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 50
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.189" (4.80mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -