40PS-JMDSS-G-1-TF
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG JMD 40POS SIDE GOLD
Φύλλα δεδομένων: 40PS-JMDSS-G-1-TF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40PS-JMDSS-G-1-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN PLUG JMD 40POS SIDE GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 5268 pcs Φύλλο δεδομένων 40PS-JMDSS-G-1-TF.pdf
Σειρά JMD Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 455-1472-2
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 40
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.189" (4.80mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Plug, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
40PR* ,3
40PR* ,3"CORE, 3/4"X72YDS
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: TAPE ESD CLEAR/BLACK 3/4"X 72YD
Σε απόθεμα: 5257 pcs
Κατεβάστε: 40PR* ,3"CORE, 3/4"X72YDS.pdf
RFQ
40PR* 3
40PR* 3"CORE,5/8"X72YDS
Κατασκευαστές: 3M
Περιγραφή: TAPE ESD CLEAR/BLACK 5/8"X 72YD
Σε απόθεμα: 5425 pcs
Κατεβάστε: 40PR* 3"CORE,5/8"X72YDS.pdf
RFQ
40PC250G2A
40PC250G2A
Κατασκευαστές: Honeywell Sensing and Productivity Solutions
Περιγραφή: SENSOR AMP 250PSI GAUGE
Κατεβάστε: 40PC250G2A.pdf
40PR* ,3"CORE,1/4"X72YDS
Περιγραφή: TAPE ESD CLEAR/BLACK 1/4"X 72YD
Κατεβάστε: 40PR* ,3"CORE,1/4"X72YDS.pdf
40PC500G2A
40PC500G2A
Περιγραφή: SENSOR AMP 500PSI GAUGE
Κατεβάστε:
40PR-3/8
40PR-3/8"X72YD
Περιγραφή: TAPE ESD CLEAR/BLACK 3/8"X 72YD
Κατεβάστε: 40PR-3/8"X72YD.pdf
40PR-1
40PR-1"X36YD
Περιγραφή: TAPE ESD CLEAR/BLACK 1"X 36YD
Κατεβάστε: 40PR-1"X36YD.pdf
40PS-JMDSS-G-1-TF(LF)(SN)
40PS-JMDSS-G-1-TF(LF)(SN)
Κατεβάστε: 40PS-JMDSS-G-1-TF(LF)(SN).pdf
40PR-3/4
40PR-3/4"X36YD
Περιγραφή: TAPE ESD CLEAR/BLACK 3/4"X 36YD
Κατεβάστε: 40PR-3/4"X36YD.pdf
40PS-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN)
40PS-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN)
Περιγραφή: CONN 40POS PLUG W/BOSSES
Κατεβάστε: 40PS-JMCS-G-1B-TF(N)(LF)(SN).pdf
40PR-1/2
40PR-1/2"X36YD
Περιγραφή: TAPE ESD CLEAR/BLACK 1/2"X 36YD
Κατεβάστε: 40PR-1/2"X36YD.pdf
40PC250G3A
40PC250G3A
Κατεβάστε: 40PC250G3A.pdf
Βιομηχανικά νέα
Ο Arduino θα διοργανώσει αύριο το συνέδριο της 19ης γενιάς
Θα είναι ανοιχτό σε όλους όσοι χρησιμοποιούν συσκευές ...
Raytheon κερδίζει σύμβαση Space Force OCX για να σβήσει το κιτ IBM για GPS III
Θα αντικαταστήσει τους υπολογιστές IBM που χρησιμοποιο...
500W PSU για θαλάσσια φορτία
Η θήκη ENMA500D24 / 2 × 27-CC, που διανέμεται με ονομαστική τάση ...
Η Melexis εγκαινιάζει τον αισθητήρα IC Hall Effect για ηλεκτρικό υποβοηθούμενο σύστημα διεύθυνσης
Με θερμοκρασία λειτουργίας μεταξύ -40 ° C℃  και 160 ℃, η ετ...
Η Nasa αναθέτει τη σύμβαση εμπορικού φορτίου για τη σεληνιακή Gateway στο SpaceX
Οι όροι της σύμβασης Logistics Services Gateway θα απαιτήσουν από τ...
Covid-19 3d εκτυπώσιμη μάσκα εγκεκριμένη - μόνο για εκτυπωτές MJF, αρχεία διαθέσιμα
Σχεδιασμένο από το Ινστιτούτο Πληροφορικής, Ρομποτική...
Η Toshiba εγκαινιάζει δύο MOSFET ισχύος 80V N-καναλιών