40P5.0-JMCS-G-B-TF(N)
JST Sales America Inc.JST Sales America Inc.
JST Sales America Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG JMD 40POS GOLD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 40P5.0-JMCS-G-B-TF(N) Κατασκευαστής JST Sales America Inc.
Περιγραφή CONN PLUG JMD 40POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 106401 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά JMC Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 40P5.0-JMCS-G-B-TF
40P5.0-JMCS-G-B-TF-ND
Q4827629B
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 40 Αριθμός αγωγοί 0.020" (0.50mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 40P5.0-JMCS-G-B-TF(N)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 5mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο -
Χαρακτηριστικά Board Guide Διευρυμένη περιγραφή 40 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN PLUG JMD 40POS GOLD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold