23FLZ-SM1-TB
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC TOP 23POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 23FLZ-SM1-TB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 23FLZ-SM1-TB
Αριθμός εξαρτήματος 23FLZ-SM1-TB Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN FFC TOP 23POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4569 pcs Φύλλο δεδομένων 23FLZ-SM1-TB.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FLZ Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 23 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 κλείδωμα Χαρακτηριστικό Slide Lock
στέγαση χρώμα Gray Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 23 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Tin-Lead
Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Top Cable End Type Tapered
ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA46), Nylon 4/6 ενεργοποιητή χρώματος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
23FD3755A-F
23FD3755A-F
Κατασκευαστές: Cornell Dubilier Electronics
Περιγραφή: CAP FILM 55UF 10% 370VAC QC TERM
Σε απόθεμα: 4423 pcs
Κατεβάστε: 23FD3755A-F.pdf
RFQ
23FLZ-RSM1-TB
23FLZ-RSM1-TB
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 23POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 4459 pcs
Κατεβάστε: 23FLZ-RSM1-TB.pdf
RFQ
23FM08
23FM08
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: FOCAL LENGTH 8MM
Κατεβάστε:
23FM25
23FM25
Κατασκευαστές: Panasonic
Περιγραφή: FOCAL LENGTH 25MM