20R-JMDSS-G-1-TF
JSTJST
20R-JMDSS-G-1-TF Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT JMD 20POS GOLD
Φύλλα δεδομένων: 20R-JMDSS-G-1-TF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20R-JMDSS-G-1-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN RECEPT JMD 20POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 6047 pcs Φύλλο δεδομένων 20R-JMDSS-G-1-TF.pdf
Σειρά JMD Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 455-1478-2
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4.5mm, 5mm, 6mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Contains lead / RoHS non-compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.122" (3.10mm) Χαρακτηριστικά Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Receptacle, Center Strip Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
20RC2S06 NA005
20RC2S06 NA005
Κατασκευαστές: Alpha Wire
Περιγραφή: CABLE 2COND 24AWG NAT SHLD 100'
Σε απόθεμα: 283 pcs
Κατεβάστε: 20RC2S06 NA005.pdf
RFQ
20R-JMDSS-G-1-TF(S)(LF)(SN)
20R-JMDSS-G-1-TF(S)(LF)(SN)
Κατασκευαστές: JST