20P5.5-JMCS-G-B-TF(N)
JST Sales America Inc.JST Sales America Inc.
JST Sales America Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 20P5.5-JMCS-G-B-TF(N) Κατασκευαστής JST Sales America Inc.
Περιγραφή CONNECTOR Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 94467 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά JMC Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα Q8123687
T2322585
T2326926
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 20 Αριθμός αγωγοί 0.020" (0.50mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή 20P5.5-JMCS-G-B-TF(N)
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 5.5mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο -
Χαρακτηριστικά Board Guide Διευρυμένη περιγραφή 20 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold