16FLZ-SM1-TB
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC TOP 16POS 0.50MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 16FLZ-SM1-TB.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του 16FLZ-SM1-TB
Αριθμός εξαρτήματος 16FLZ-SM1-TB Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN FFC TOP 16POS 0.50MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4016 pcs Φύλλο δεδομένων 16FLZ-SM1-TB.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FLZ Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 16 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 κλείδωμα Χαρακτηριστικό Slide Lock
στέγαση χρώμα Gray Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.079" (2.00mm)
Flat Flex Type FFC, FPC Χαρακτηριστικά Solder Retention, Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 16 Position FFC, FPC Connector Contacts, Top 0.020" (0.50mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Tin-Lead
Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Top Cable End Type Tapered
ενεργοποιητή Υλικό Polyamide (PA46), Nylon 4/6 ενεργοποιητή χρώματος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
16FLZ-RSM1-TB
16FLZ-RSM1-TB
Περιγραφή: CONN FFC BOTTOM 16POS 0.50MM R/A
Σε απόθεμα: 5749 pcs
Κατεβάστε: 16FLZ-RSM1-TB.pdf
RFQ
16FMN-BMTTN-A-TF(LF)(SN)
16FMN-BMTTN-A-TF(LF)(SN)
Περιγραφή: CONN FFC VERT 16POS 1.00MM SMD
Σε απόθεμα: 120204 pcs
Κατεβάστε: 16FMN-BMTTN-A-TF(LF)(SN).pdf
RFQ
16FC10
16FC10
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: LINE FILTER 250VAC 16A CHASS MNT
Σε απόθεμα: 873 pcs
Κατεβάστε: 16FC10.pdf
16FLZ-RSM2-TB(LF)(SN)
16FLZ-RSM2-TB(LF)(SN)
Κατεβάστε: 16FLZ-RSM2-TB(LF)(SN).pdf
16FC
16FC
Κατασκευαστές: Bussmann (Eaton)
Περιγραφή: FUSE CRTRDGE 16A 660VDC CYLINDR