13FMN-SMT-A-TF
JSTJST
JST
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JST
Περιγραφή προϊόντος CONN FFC TOP 13POS 1.00MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 13FMN-SMT-A-TF.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος 13FMN-SMT-A-TF Κατασκευαστής JST
Περιγραφή CONN FFC TOP 13POS 1.00MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Περιέχει μόλυβδο / RoHS μη συμμορφούμενο
Διαθέσιμη ποσότητα 4640 pcs Φύλλο δεδομένων 13FMN-SMT-A-TF.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FMN Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -25°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 13 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 κλείδωμα Χαρακτηριστικό -
στέγαση χρώμα Black Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.118" (3.00mm)
Flat Flex Type FFC Χαρακτηριστικά Low Insertion Force (LIF)
FFC, FCB Πάχος 0.30mm Λεπτομερής περιγραφή 13 Position FFC Connector Contacts, Top 0.039" (1.00mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze