ZFS-85000HD-B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
ZFS-85000HD-B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JKL Components Corporation
Περιγραφή προϊόντος LED FLEX RIBBON BLUE 12V
Φύλλα δεδομένων: 1.ZFS-85000HD-B.pdf2.ZFS-85000HD-B.pdf
Κατάσταση RoHs Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Κατάσταση αποθεμάτων 892 pcs stock
Πλοίο από Χονγκ Κονγκ
Τρόπος αποστολής DHL/Fedex/TNT/UPS/EMS
In Stock 892 pcs
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του ZFS-85000HD-B
Αριθμός εξαρτήματος ZFS-85000HD-B Κατασκευαστής JKL Components Corporation
Περιγραφή LED FLEX RIBBON BLUE 12V Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 892 pcs Φύλλο δεδομένων 1.ZFS-85000HD-B.pdf2.ZFS-85000HD-B.pdf
μήκος κύματος 460nm Τάση - Εμπρός (Vf) (Τύπος) 12V
Οπτική γωνία 120° Τύπος LED Engine
Θερμοκρασία - Δοκιμή 25°C Μέγεθος / Διαστάσεις 5000.00mm L x 8.00mm W
Σειρά - Συσκευασία -
Αλλα ονόματα 289-1190
ZFS85000HDB
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 8 Weeks Lumens / Watt @ Τρέχουσες - Test 35 lm/W
Επιφάνεια εκπομπής φωτός (LES) - Τύπος φακού Flat
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος 2.50mm
Ροή @ Ρεύμα / Θερμοκρασία - Δοκιμή 1820 lm (Typ) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή LED Lighting COBs, Engines, Modules LED Engine - Blue Linear Light Strip, Flexible Τρέχουσες - Test 4.4A
Τρέχουσες - Max 4.4A Διαμόρφωση Linear Light Strip, Flexible