BF4183-20B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
BF4183-20B Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JKL Components Corporation
Περιγραφή προϊόντος CCFL WH LAMP 900V 5MA 4X183MM
Φύλλα δεδομένων: BF4183-20B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BF4183-20B
Αριθμός εξαρτήματος BF4183-20B Κατασκευαστής JKL Components Corporation
Περιγραφή CCFL WH LAMP 900V 5MA 4X183MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12293 pcs Φύλλο δεδομένων BF4183-20B.pdf
Τάση 900V (Start), 365V (Operating) Τύπος CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Μέγεθος / Διαστάσεις 4.0mm x 183mm Σειρά -
Παραγωγή 15000 cd/m2 Αλλα ονόματα 289-1043
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ερμής Contains Mercury
Λεπτομερής περιγραφή CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 900V (Start), 365V (Operating) 5mA 15000 cd/m2 4.0mm x 183mm Ρεύμα 5mA
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BF420,112
BF420,112
Κατασκευαστές: N/A
Περιγραφή: TRANS NPN 300V 0.05A SOT54
Σε απόθεμα: 4935 pcs
Κατεβάστε:
RFQ
BF4142-20B
BF4142-20B
Περιγραφή: CCFL WH LAMP 800V 5MA 4.85X142MM
Σε απόθεμα: 9746 pcs
Κατεβάστε: BF4142-20B.pdf
RFQ
Κατασκευαστές: N/A
Κατεβάστε:
BF4-T2
BF4-T2
Κατασκευαστές: Hirose
Περιγραφή: TOOL EXTRACTION FOR BF4 SERIES
Κατεβάστε: BF4-T2.pdf
BF420ZL1G
BF420ZL1G
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: TRANS NPN 300V 0.05A TO-92
Κατεβάστε: BF420ZL1G.pdf
BF421-AP
BF421-AP
Κατασκευαστές: STMicroelectronics
Περιγραφή: TRANS PNP 300V 0.5A TO-92
Κατεβάστε: BF421-AP.pdf
Περιγραφή: TRANS PNP 300V 0.05A SOT54