BF20185-25B
JKL Components CorporationJKL Components Corporation
JKL Components Corporation
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CCFL WH LAMP 1050V 5MA 2X185MM
Φύλλα δεδομένων: BF20185-25B.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
100 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του BF20185-25B
Αριθμός εξαρτήματος BF20185-25B Κατασκευαστής JKL Components Corporation
Περιγραφή CCFL WH LAMP 1050V 5MA 2X185MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 13561 pcs Φύλλο δεδομένων BF20185-25B.pdf
Τάση 1050V (Start), 420V (Operating) Τύπος CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp
Μέγεθος / Διαστάσεις 2.0mm x 185mm Σειρά -
Παραγωγή 35000 cd/m2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ερμής Contains Mercury Κατασκευαστής Standard Lead Time 10 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Λεπτομερής περιγραφή CCFL, Tri-Phosphor RGB White Lamp 1050V (Start), 420V (Operating) 5mA 35000 cd/m2 2.0mm x 185mm
Ρεύμα 5mA Καλιφόρνια Prop 65 Warning Information WARNING: This product can expose you to chemicals including Mercury and mercury compounds which is known to the State of California to cause birth defects or other reproductive harm. For more information go to www.P65warnings.ca.gov.
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
BF203
BF203
Κατασκευαστές: MPD (Memory Protection Devices)
Περιγραφή: FUSE BLOCK CARTRIDGE CHASSIS MNT
Σε απόθεμα: 14455 pcs
Κατεβάστε: BF203.pdf
RFQ
BF201-2P
BF201-2P
Σε απόθεμα: 20872 pcs
Κατεβάστε: BF201-2P.pdf
RFQ
BF2.6/RC
BF2.6/RC
Περιγραφή: END CAP RUBBER 2.6MM CCFL