WR-FL70P-VF60-N1-R1200
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 0.5MM 70POS STR SMD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WR-FL70P-VF60-N1-R1200 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN PLUG 0.5MM 70POS STR SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5504 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά WR Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 70 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 6mm, 6.5mm, 9mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.197" (5.00mm)
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 70 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold