WR-F60PB-VF50-N1-R1300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 0.5MM 60POS STR SMD
Φύλλα δεδομένων: WR-F60PB-VF50-N1-R1300.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WR-F60PB-VF50-N1-R1300 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN PLUG 0.5MM 60POS STR SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4508 pcs Φύλλο δεδομένων WR-F60PB-VF50-N1-R1300.pdf
Σειρά WR Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 60 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm, 5.5mm, 8mm
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.157" (4.00mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold