WR-80PB-VF50-N1-R1300
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 0.5MM 80POS VERT SMD
Φύλλα δεδομένων: WR-80PB-VF50-N1-R1300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WR-80PB-VF50-N1-R1300 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN PLUG 0.5MM 80POS VERT SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 3548 pcs Φύλλο δεδομένων WR-80PB-VF50-N1-R1300.pdf
Σειρά WR Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 80 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm, 5.5mm, 8mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.157" (4.00mm) Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 80 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm)