WR-60SB-VF-N1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 0.5MM 60POS SMD
Φύλλα δεδομένων: WR-60SB-VF-N1-R1500.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WR-60SB-VF-N1-R1500 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN RECEPT 0.5MM 60POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 31957 pcs Φύλλο δεδομένων WR-60SB-VF-N1-R1500.pdf
Σειρά WR Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 60 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 4mm, 5mm, 6mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.128" (3.25mm) Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 60 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm)