WR-30PB-VF50-N1-R1300
JAE ElectronicsJAE Electronics
WR-30PB-VF50-N1-R1300 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 30POS VERT 0.5MM SMD
Φύλλα δεδομένων: 1.WR-30PB-VF50-N1-R1300.pdf2.WR-30PB-VF50-N1-R1300.pdf3.WR-30PB-VF50-N1-R1300.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1300 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WR-30PB-VF50-N1-R1300 Κατασκευαστής JAE Electronics
Περιγραφή CONN PLUG 30POS VERT 0.5MM SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Σειρά WR Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Άλλα ονόματα 670-2363-2
WR30PBVF50N1R1300
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 30 Αριθμός αγωγοί 0.020" (0.50mm)
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή WR-30PB-VF50-N1-R1300
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 5mm, 5.5mm, 8mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.118" (3.00mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide Διευρυμένη περιγραφή 30 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN PLUG 30POS VERT 0.5MM SMD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold