WR-120S-VF-N1-R1500
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 0.5MM 120POS SMD
Φύλλα δεδομένων: WR-120S-VF-N1-R1500.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1500 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WR-120S-VF-N1-R1500 Κατασκευαστής JAE Electronics
Περιγραφή CONN RECEPT 0.5MM 120POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 26664 pcs Φύλλο δεδομένων WR-120S-VF-N1-R1500.pdf
Σειρά WR Κατάσταση RoHS Tape & Reel (TR)
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 120
Αριθμός αγωγοί 0.020" (0.50mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 12 Weeks
Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή WR-120S-VF-N1-R1500 Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 4mm, 5mm, 6mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.128" (3.25mm) Χαρακτηριστικά -
Διευρυμένη περιγραφή 120 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Περιγραφή CONN RECEPT 0.5MM 120POS SMD