WR-100S-VFH30-N1-R1000
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RECEPT 0.5MM 100POS SMD
Φύλλα δεδομένων: WR-100S-VFH30-N1-R1000.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1000 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WR-100S-VFH30-N1-R1000 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN RECEPT 0.5MM 100POS SMD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 12945 pcs Φύλλο δεδομένων WR-100S-VFH30-N1-R1000.pdf
Σειρά WR Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 100 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 7mm, 8mm, 9mm
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.246" (6.25mm) Χαρακτηριστικά -
Λεπτομερής περιγραφή 100 Position Connector Receptacle, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm)