WM1F068NSD
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR RECEPTACLE
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WM1F068NSD
Αριθμός εξαρτήματος WM1F068NSD Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4146 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά WM1 Πίσσα 0.039" (1.00mm)
Συσκευασία Tray Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 68 τοποθέτηση Τύπος -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 68 Position Connector Receptacle, Outer Shroud Contacts