WD-T100P4V-VF120-N-EB-R250
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
WD-T100P4V-VF120-N-EB-R250 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 0.5MM 100POS GOLD
Φύλλα δεδομένων: WD-T100P4V-VF120-N-EB-R250.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
250 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος WD-T100P4V-VF120-N-EB-R250 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN PLUG 0.5MM 100POS GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9407 pcs Φύλλο δεδομένων WD-T100P4V-VF120-N-EB-R250.pdf
Σειρά WD Πίσσα 0.020" (0.50mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Αλλα ονόματα 670-2354-2
WD-T100P4V-VF120-N-EB
WDT100P4VVF120NEBR250
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 100
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Χαρακτηριστικά - Λεπτομερής περιγραφή 100 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Επικοινωνία Τέλος Πάχος - Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Plug, Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
WD-100P4V-VF120-N-PE-T45
WD-100P4V-VF120-N-PE-T45
Περιγραφή: CONN PLUG 0.5MM 104POS GOLD
Σε απόθεμα: 5076 pcs
Κατεβάστε: WD-100P4V-VF120-N-PE-T45.pdf
RFQ
WD-30-Y
WD-30-Y
Κατασκευαστές: Jonard Tools
Περιγραφή: WIRE WW 30AWG PVDF YELLOW 50'
Σε απόθεμα: 4902 pcs
Κατεβάστε: WD-30-Y.pdf
RFQ
WD-T100S4V-VF63-T45
WD-T100S4V-VF63-T45
Περιγραφή: CONNECTOR PLUG VERTICLE
Κατεβάστε:
WD-30-TRI
WD-30-TRI
Κατασκευαστές: Jonard Tools
Περιγραφή: WIRE WW 30AWG PVDF MULTIPLE 50'
Κατεβάστε: WD-30-TRI.pdf
WD-30-W
WD-30-W
Περιγραφή: WIRE WW 30AWG PVDF WHITE 50'
Κατεβάστε: WD-30-W.pdf
WD-T100P4V-VF120-EB-R250
WD-T100P4V-VF120-EB-R250
Κατασκευαστές: JAE Electronics
Περιγραφή: VERT DOCKING PLUG 0.5MM 100POS