WB3M200VD2T
JAE ElectronicsJAE Electronics
JAE Electronics
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 200POS VERT 0.5MM GOLD
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του WB3M200VD2T
Αριθμός εξαρτήματος WB3M200VD2T Κατασκευαστής JAE Electronics
Περιγραφή CONN PLUG 200POS VERT 0.5MM GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5258 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά WB3 Κατάσταση RoHS Tray
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 200
Αριθμός αγωγοί 0.020" (0.50mm) τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο ευαισθησίας υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Αριθμός εξαρτήματος κατασκευαστή WB3M200VD2T
Μήκος - Post (ζευγάρωμα) 4mm Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.146" (3.70mm)
Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention Διευρυμένη περιγραφή 200 Position Connector Plug, Outer Shroud Contacts Surface Mount Gold
Περιγραφή CONN PLUG 200POS VERT 0.5MM GOLD Επικοινωνία Τέλος Πάχος Gold