PS-40BD2-1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HEADER 40POS
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
47 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του PS-40BD2-1
Αριθμός εξαρτήματος PS-40BD2-1 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN HEADER 40POS Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 9846 pcs Φύλλο δεδομένων
Gauge Wire 28 AWG Σειρά PS
σειρά Απόσταση 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Bulk
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 40 τοποθέτηση Τύπος Through Hole
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Χαρακτηριστικά Feed Through
Λεπτομερής περιγραφή 40 Position Ribbon Cable, DIP Header Connector Black IDC 28 AWG Through Hole Επικοινωνία Τέλος Πάχος -
Επικοινωνία Finish Gold Τύπος υποδοχής Ribbon Cable, DIP Header
Χρώμα Black καλώδιο Καταγγελία IDC
Διάταξη καλωδίου 0.050" (1.27mm) Πίσω όψη πλατφόρμας 0.100" (2.54mm)