KX15-20K3FE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 0.8MM 20POS SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων: 1.KX15-20K3FE.pdf2.KX15-20K3FE.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KX15-20K3FE
Αριθμός εξαρτήματος KX15-20K3FE Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN PLUG 0.8MM 20POS SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5601 pcs Φύλλο δεδομένων 1.KX15-20K3FE.pdf2.KX15-20K3FE.pdf
Σειρά KX15 Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tray Αλλα ονόματα 670-1304
Αριθμός σειρών 2 Αριθμός θέσεων 20
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 5mm, 8mm, 11mm, 14mm, 17mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο - Χαρακτηριστικά Board Guide
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm)