KX15-120KLDLE
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 0.8MM 120POS SMD GOLD
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
30 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του KX15-120KLDLE
Αριθμός εξαρτήματος KX15-120KLDLE Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN PLUG 0.8MM 120POS SMD GOLD Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 6257 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά KX15 Πίσσα 0.031" (0.80mm)
Συσκευασία Tray Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 120 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights -
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.227" (5.76mm) Χαρακτηριστικά Board Guide, Solder Retention
Λεπτομερής περιγραφή 120 Position Connector Plug, Center Strip Contacts Surface Mount, Right Angle Gold Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm)