JN2FW15SL1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JN2FW15SL1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN PLG HSG FMAL 15PS INLINE RA
Φύλλα δεδομένων: 1.JN2FW15SL1.pdf2.JN2FW15SL1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
10 pcs
25 pcs
50 pcs
100 pcs
250 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του JN2FW15SL1
Αριθμός εξαρτήματος JN2FW15SL1 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4342 pcs Φύλλο δεδομένων 1.JN2FW15SL1.pdf2.JN2FW15SL1.pdf
Τύπος For Female Sockets θωράκιση Unshielded
Shell Μέγεθος, MIL - Shell Μέγεθος - Εισαγωγή W
Shell Material Zinc Alloy Shell Finish Zinc
Σειρά JN2W Συσκευασία Bulk
Αλλα ονόματα 670-2425
JN2FW15SL1-ND
Προσανατολισμός N (Normal)
Θερμοκρασία λειτουργίας -20°C ~ 100°C Αριθμός θέσεων 15
Σημείωση Contacts Not Included τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line), Right Angle
τοποθέτηση Χαρακτηριστικό - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Εισαγάγετε υλικό Synthetic Resin
Προστασία Ingress IP67 - Dust Tight, Waterproof περιλαμβάνει -
στέγαση χρώμα Black Χαρακτηριστικά Backshell, Coupling Nut, Rotatable
στερέωσης Τύπος Push-Twist Λεπτομερής περιγραφή 15 Position Circular Connector Plug Housing Free Hanging (In-Line), Right Angle Backshell, Coupling Nut, Rotatable
Υλικό συγκράτησης σύρματος, επίστρωση Zinc Alloy, Zinc Διάμετρος παξιμαδιών σύζευξης 1.031" (26.19mm)