IL-Z-10PL1-SMTYE-1-R1500
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN HDR 1.25MM 10PS SMD R/A TIN
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος IL-Z-10PL1-SMTYE-1-R1500 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN HDR 1.25MM 10PS SMD R/A TIN Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5032 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 200V Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Περιβάλλει Shrouded - 4 Wall
Σειρά IL-Z Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα -
Pitch - Ζευγαρώματα 0.049" (1.25mm) Συσκευασία Tape & Reel (TR)
Συνολικό μήκος επικοινωνίας - Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 70°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 10 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights - Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Polyphenylene Sulfide (PPS) Ύψος μόνωσης 0.136" (3.46mm)
Χρώμα μόνωσης Beige Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Solder Retention στερέωσης Τύπος Friction Lock
Λεπτομερής περιγραφή Connector Header Surface Mount, Right Angle 10 position 0.049" (1.25mm) τρέχουσα Αξιολόγηση 1A per Contact
Επικοινωνία Τύπος Male Pin Επικοινωνήστε με το σχήμα Square
Επικοινωνία Υλικό Brass Μήκος επαφής - Δημοσίευση -
Μήκος επαφής - Ζευγαρώματα 0.108" (2.75mm) Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Post -
Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating - Επαφή Φινίρισμα - Δημοσίευση -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Gold Τύπος υποδοχής Header
εφαρμογές -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
IL-Z-10PL1-SMTYE
IL-Z-10PL1-SMTYE