FK-37-22C-7/8-R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG MALE 37POS SOLDER CUP
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
10 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FK-37-22C-7/8-R Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN PLUG MALE 37POS SOLDER CUP Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 1129 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder Cup
θωράκιση - Shell Μέγεθος, MIL -
Shell Μέγεθος - Εισαγωγή F Shell Material Aluminum Alloy
Shell Finish Zinc Σειρά K
Συσκευασία Bulk Προσανατολισμός Keyed
Θερμοκρασία λειτουργίας -55°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 37
τοποθέτηση Τύπος Free Hanging (In-Line) τοποθέτηση Χαρακτηριστικό -
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση -
Εισαγάγετε υλικό - Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Cable Clamp στερέωσης Τύπος Threaded
Λεπτομερής περιγραφή 37 Position Circular Connector Plug, Male Pins Solder Cup Silver τρέχουσα Αξιολόγηση 10A
Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy Επικοινωνήστε με το Finish Thickness - Mating -
Επικοινωνία Φινίρισμα - Ζευγαρώματα Silver Τύπος υποδοχής Plug, Male Pins
Χρώμα Silver καλώδιο Εγκαίνια 0.764" ~ 0.874" (19.40mm ~ 22.20mm)