FI-TD44SB-VF93-R750
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 44POS STRAIGHT
Φύλλα δεδομένων: FI-TD44SB-VF93-R750.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος FI-TD44SB-VF93-R750 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN RCPT 44POS STRAIGHT Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5836 pcs Φύλλο δεδομένων FI-TD44SB-VF93-R750.pdf
Αξιολόγηση τάσης - Λήξη Solder
Στυλ Board to Cable/Wire Σειρά FI-D
Διαχωρισμός γραμμών - Ζευγαρώματα - Pitch - Ζευγαρώματα 0.050" (1.27mm)
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός σειρών 1 Αριθμός θέσεων Loaded All
Αριθμός θέσεων 44 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Ζευγαρωμένα στοίβαξης Heights 9.35mm Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
Διαφορικό μετάδοσης δεδομένων Thermoplastic Ύψος μόνωσης 0.301" (7.65mm)
Χρώμα μόνωσης Black Προστασία Ingress -
Χαρακτηριστικά Board Guide, Pick and Place, Solder Retention στερέωσης Τύπος Latch Holder
Λεπτομερής περιγραφή 44 Position Receptacle Connector 0.050" (1.27mm) Surface Mount Gold τρέχουσα Αξιολόγηση 0.5A per Contact