FG2S063JA1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC 63POS 0.2MM
Φύλλα δεδομένων:
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FG2S063JA1
Αριθμός εξαρτήματος FG2S063JA1 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN FPC 63POS 0.2MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5811 pcs Φύλλο δεδομένων
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FG2 Πίσσα 0.079" (2.00mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 63 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 20
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 κλείδωμα Χαρακτηριστικό Rotary Lock
στέγαση χρώμα Beige Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.047" (1.20mm)
Flat Flex Type FPC Χαρακτηριστικά Low Insertion Force (LIF)
FFC, FCB Πάχος 0.20mm Λεπτομερής περιγραφή 63 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.079" (2.00mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.35A per Contact Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy