FF02S60SV1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR FPC
Φύλλα δεδομένων: FF02S60SV1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FF02S60SV1
Αριθμός εξαρτήματος FF02S60SV1 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4228 pcs Φύλλο δεδομένων FF02S60SV1.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FF02S Πίσσα 0.012" (0.30mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 60 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
στέγαση χρώμα White Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.035" (0.88mm)
Flat Flex Type FPC Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.12mm Λεπτομερής περιγραφή 60 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.35A per Contact Επικοινωνία Υλικό Copper Alloy