FF02S17SV1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC BOTTOM 17POS 0.30MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FF02S17SV1.pdf2.FF02S17SV1.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
136 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FF02S17SV1
Αριθμός εξαρτήματος FF02S17SV1 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN FPC BOTTOM 17POS 0.30MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 27180 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FF02S17SV1.pdf2.FF02S17SV1.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FF02S Πίσσα 0.012" (0.30mm)
Συσκευασία Tray Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 17 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος -
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0 Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP) στέγαση χρώμα White
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.035" (0.88mm) Flat Flex Type FPC
Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF) FFC, FCB Πάχος 0.12mm
Λεπτομερής περιγραφή 17 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.35A per Contact