FB6S033JA1
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
FB6S033JA1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN FPC BOTTOM 33POS 0.30MM R/A
Φύλλα δεδομένων: 1.FB6S033JA1.pdf2.FB6S033JA1.pdf3.FB6S033JA1.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FB6S033JA1
Αριθμός εξαρτήματος FB6S033JA1 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN FPC BOTTOM 33POS 0.30MM R/A Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 5565 pcs Φύλλο δεδομένων 1.FB6S033JA1.pdf2.FB6S033JA1.pdf3.FB6S033JA1.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FB6 Πίσσα 0.012" (0.30mm)
Συσκευασία Bulk Αλλα ονόματα 670-1491
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός θέσεων 33
τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Κύκλοι του ζευγαρώματος 20 Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση UL94 V-0
Υλικό περιβλήματος Liquid Crystal Polymer (LCP), Glass Filled στέγαση χρώμα Beige
Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.047" (1.20mm) Flat Flex Type FPC
Χαρακτηριστικά Low Insertion Force (LIF) FFC, FCB Πάχος 0.15mm
Λεπτομερής περιγραφή 33 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle τρέχουσα Αξιολόγηση 0.35A per Contact