FB10S045JA2
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR FPC
Φύλλα δεδομένων: FB10S045JA2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FB10S045JA2
Αριθμός εξαρτήματος FB10S045JA2 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 5900 pcs Φύλλο δεδομένων FB10S045JA2.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FB10 Πίσσα 0.012" (0.30mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 45 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 20
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Plastic
στέγαση χρώμα White Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.035" (0.88mm)
Flat Flex Type FPC Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.20mm Λεπτομερής περιγραφή 45 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.35A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze