FB10S031JA2
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONNECTOR FPC
Φύλλα δεδομένων: FB10S031JA2.pdf
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του FB10S031JA2
Αριθμός εξαρτήματος FB10S031JA2 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Διαθέσιμη ποσότητα 4638 pcs Φύλλο δεδομένων FB10S031JA2.pdf
Αξιολόγηση τάσης 50V Λήξη Solder
Σειρά FB10 Πίσσα 0.012" (0.30mm)
Συσκευασία Bulk Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός θέσεων 31 τοποθέτηση Τύπος Surface Mount, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κύκλοι του ζευγαρώματος 20
Υλικό ευφλεκτότητας Αξιολόγηση - κλείδωμα Χαρακτηριστικό Flip Lock
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant Υλικό περιβλήματος Plastic
στέγαση χρώμα White Ύψος από το Διοικητικό Συμβούλιο 0.035" (0.88mm)
Flat Flex Type FPC Χαρακτηριστικά Zero Insertion Force (ZIF)
FFC, FCB Πάχος 0.20mm Λεπτομερής περιγραφή 31 Position FPC Connector Contacts, Bottom 0.012" (0.30mm) Surface Mount, Right Angle
τρέχουσα Αξιολόγηση 0.35A Επικοινωνία Υλικό Phosphor Bronze
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος σύνδεσης / επαφής Contacts, Bottom Cable End Type Tabbed or Tapered
ενεργοποιητή Υλικό Plastic ενεργοποιητή χρώματος Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
FB10S031JA2R6000
FB10S031JA2R6000
Περιγραφή: CONN FPC BOTTOM 31POS 0.30MM R/A