DRA-26PC-F0R
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
JAE Electronics, Inc.
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος CONN RCPT 26POS HOUSING 2.54MM
Φύλλα δεδομένων:
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
106 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DRA-26PC-F0R
Αριθμός εξαρτήματος DRA-26PC-F0R Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN RCPT 26POS HOUSING 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 21713 pcs Φύλλο δεδομένων
Σειρά DRA σειρά Απόσταση -
Πίσσα - Συσκευασία -
Αριθμός θέσεων 26 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος - Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 26 Position Rectangular Housing Connector Plug Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Plug
Χρώμα -
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DRA-40-12
DRA-40-12
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 12V 40W
Σε απόθεμα: 4538 pcs
Κατεβάστε: DRA-40-12.pdf
RFQ
DRA-8PC-F0-2
DRA-8PC-F0-2
Περιγραφή: CONN RCPT 8POS HOUSING 2.54MM