DR-20-4PC-F0
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
DR-20-4PC-F0 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος CONN PLUG 20POS HOUSING 2.54MM
Φύλλα δεδομένων: DR-20-4PC-F0.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
800 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DR-20-4PC-F0
Αριθμός εξαρτήματος DR-20-4PC-F0 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή CONN PLUG 20POS HOUSING 2.54MM Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 66085 pcs Φύλλο δεδομένων DR-20-4PC-F0.pdf
Σειρά DR σειρά Απόσταση -
Πίσσα 0.100" (2.54mm) Συσκευασία Tray
Αλλα ονόματα 670-2178
DR204PCF0
Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 20 Σημείωση Contacts Not Included
τοποθέτηση Τύπος Panel Mount Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
Χαρακτηριστικά - στερέωσης Τύπος -
Λεπτομερής περιγραφή 20 Position Rectangular Housing Connector Plug Black 0.100" (2.54mm) Επικοινωνία Τύπος Male Pin
Καταγγελία Επικοινωνία Crimp Τύπος υποδοχής Plug
Χρώμα Black
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DR-20-4PC-F0-1
DR-20-4PC-F0-1
Σε απόθεμα: 86019 pcs
Κατεβάστε: DR-20-4PC-F0-1.pdf
RFQ
DR-15-15
DR-15-15
Κατασκευαστές: B+B SmartWorx, Inc.
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 15V 15W
Σε απόθεμα: 5998 pcs
Κατεβάστε: DR-15-15.pdf
RFQ
DR-25-1-1/2-0-SP
DR-25-1-1/2-0-SP
Κατασκευαστές: Agastat Relays / TE Connectivity
Περιγραφή: HEATSHRINK 1 1/2"X100' SPL BK
Σε απόθεμα: 72 pcs
Κατεβάστε: DR-25-1-1/2-0-SP.pdf
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Κατεβάστε: DR-15-15.pdf
DR-15-5
DR-15-5
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 5V 15W
Κατεβάστε: DR-15-5.pdf
Κατασκευαστές: MEAN WELL
Περιγραφή: AC/DC CONVERTER 24V 15W