DF02R050NA3
JAE Electronics, Inc.JAE Electronics, Inc.
DF02R050NA3 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή προϊόντος 50 PIN RECEPTACLE 1.27MM I/O CON
Φύλλα δεδομένων: DF02R050NA3.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
200 pcs
  • Μήνυμα
Προδιαγραφές του DF02R050NA3
Αριθμός εξαρτήματος DF02R050NA3 Κατασκευαστής JAE Electronics, Inc.
Περιγραφή 50 PIN RECEPTACLE 1.27MM I/O CON Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 20711 pcs Φύλλο δεδομένων DF02R050NA3.pdf
Τύπος - Λήξη Solder
Σειρά DF02 Αριθμός σειρών 2
Αριθμός θέσεων 50 τοποθέτηση Τύπος Panel Mount, Through Hole, Right Angle
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited) Κατασκευαστής Standard Lead Time 14 Weeks
Χαρακτηριστικά Board Lock Λεπτομερής περιγραφή 50 Position Receptacle Connector Panel Mount, Through Hole, Right Angle Solder
Επικοινωνία Τέλος Πάχος 3.90µin (0.099µm) Επικοινωνία Finish Gold
Τύπος υποδοχής Receptacle Στυλ Connector Outer Shroud Contacts
Αποστολή
FedexDHLUPSTNT
ΕΓΓΥΗΣΗ ΕΠΟΜΕΝΩΝ ΠΩΛΗΣΕΩΝ
Σχετικές ετικέτες
Σχετικά προϊόντα
DF02S
DF02S
Κατασκευαστές: AMI Semiconductor / ON Semiconductor
Περιγραφή: DIODE BRIDGE 200V 1.5A 4-SMD
Σε απόθεμα: 179188 pcs
Κατεβάστε: DF02S.pdf
RFQ
DF02R026NA1
DF02R026NA1
Περιγραφή: 26 PIN RECEPTACLE 1.27MM I/O CON
Σε απόθεμα: 28969 pcs
Κατεβάστε: DF02R026NA1.pdf
RFQ
DF02S-E3/45
DF02S-E3/45
Κατασκευαστές: Electro-Films (EFI) / Vishay
Περιγραφή: RECTIFIER BRIDGE 1AMP 200V DFS
Κατεβάστε: DF02S-E3/45.pdf
Κατασκευαστές: Diodes Incorporated
Περιγραφή: RECT BRIDGE SMD 200V 1A 4P DF-S