X95840WV20IZ-2.7
IntersilIntersil
X95840WV20IZ-2.7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP QUAD 256TAP 10K 20-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: X95840WV20IZ-2.7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
1 pcs
75 pcs
150 pcs
525 pcs
1050 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X95840WV20IZ-2.7 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 28173 pcs Φύλλο δεδομένων X95840WV20IZ-2.7.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±45 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 20-TSSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 70 Αντίσταση (Ohms) 10k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Αλλα ονόματα X95840WV20IZ27 Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός βρύων 256 Αριθμός Κυκλωμάτων 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
διασύνδεση I²C Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 256 Taps I²C Interface 20-TSSOP Διαμόρφωση Potentiometer