X9429WS16IZ-2.7T1
IntersilIntersil
X9429WS16IZ-2.7T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC POT DGTL SGL 10K OHM 16-SOIC
Φύλλα δεδομένων: X9429WS16IZ-2.7T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9429WS16IZ-2.7T1 Κατασκευαστής Intersil
Περιγραφή IC POT DGTL SGL 10K OHM 16-SOIC Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Ο μόλυβδος ελεύθερος / συμβατός με RoHS
Διαθέσιμη ποσότητα 4166 pcs Φύλλο δεδομένων X9429WS16IZ-2.7T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 400 Αντίσταση (Ohms) 10k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Αλλα ονόματα X9429WS16IZ-2.7T1TR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός βρύων 64 Αριθμός Κυκλωμάτων 1
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση I²C
Χαρακτηριστικά Selectable Address Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 16-SOIC