X9428WV14Z-2.7T1
IntersilIntersil
X9428WV14Z-2.7T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC DGTL POT 10K 1CH 14TSSOP
Φύλλα δεδομένων: X9428WV14Z-2.7T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9428WV14Z-2.7T1 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 5217 pcs Φύλλο δεδομένων X9428WV14Z-2.7T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια ±2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 14-TSSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 150 Αντίσταση (Ohms) 10k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός βρύων 64
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 5 (48 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση I²C Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 64 Taps I²C Interface 14-TSSOP Διαμόρφωση Potentiometer