X9421YS16-2.7T1
IntersilIntersil
X9421YS16-2.7T1 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP SGL 64-TAP 2.5K 16-SOIC
Φύλλα δεδομένων: X9421YS16-2.7T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9421YS16-2.7T1 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4944 pcs Φύλλο δεδομένων X9421YS16-2.7T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 150 Αντίσταση (Ohms) 2.5k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός βρύων 64
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση SPI Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 2.5k Ohm 1 Circuit 64 Taps SPI Interface 16-SOIC Διαμόρφωση Potentiometer