X9420YS16I-2.7
IntersilIntersil
X9420YS16I-2.7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP SGL 64-TAP 2.5K 16-SOIC
Φύλλα δεδομένων: X9420YS16I-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9420YS16I-2.7 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4852 pcs Φύλλο δεδομένων X9420YS16I-2.7.pdf
Τάσης - Προμήθεια ±2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 16-SOIC Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 150 Αντίσταση (Ohms) 2.5k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός βρύων 64
Αριθμός Κυκλωμάτων 1 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση SPI Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 2.5k Ohm 1 Circuit 64 Taps SPI Interface 16-SOIC Διαμόρφωση Potentiometer