X9418WP24I-2.7
IntersilIntersil
X9418WP24I-2.7 Image
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Κατασκευαστής / Μάρκα: Intersil
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP DUAL 64-TAP 10K 24-DIP
Φύλλα δεδομένων: X9418WP24I-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9418WP24I-2.7 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4878 pcs Φύλλο δεδομένων X9418WP24I-2.7.pdf
Τάσης - Προμήθεια ±2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-PDIP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 150 Αντίσταση (Ohms) 10k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-DIP (0.600", 15.24mm)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός βρύων 64
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση I²C Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 10k Ohm 2 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-PDIP Διαμόρφωση Potentiometer