X9410YS24IZ-2.7
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP DUAL 64TAP 2.5K 24-SOIC
Φύλλα δεδομένων: X9410YS24IZ-2.7.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9410YS24IZ-2.7 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4526 pcs Φύλλο δεδομένων X9410YS24IZ-2.7.pdf
Τάσης - Προμήθεια ±2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-SOIC Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 150 Αντίσταση (Ohms) 2.5k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-SOIC (0.295", 7.50mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός βρύων 64
Αριθμός Κυκλωμάτων 2 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 5 (48 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση SPI Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 2.5k Ohm 2 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-SOIC Διαμόρφωση Potentiometer