X9409WV24Z-2.7T1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP QUAD 64-TAP 10K 24-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: X9409WV24Z-2.7T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9409WV24Z-2.7T1 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4440 pcs Φύλλο δεδομένων X9409WV24Z-2.7T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια 2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±30 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-TSSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 50 Αντίσταση (Ohms) 10k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός βρύων 64
Αριθμός Κυκλωμάτων 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant
διασύνδεση I²C Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP Διαμόρφωση Potentiometer