X9408YV24IZ-2.7T1
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC POT DGTL QUAD 2.5KOHM 24TSSOP
Φύλλα δεδομένων: X9408YV24IZ-2.7T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9408YV24IZ-2.7T1 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4850 pcs Φύλλο δεδομένων X9408YV24IZ-2.7T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια ±2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-TSSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 150 Αντίσταση (Ohms) 2.5k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Αλλα ονόματα X9408YV24IZ-2.7T1TR Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C
Αριθμός βρύων 64 Αριθμός Κυκλωμάτων 4
Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours) Τύπος μνήμης Non-Volatile
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση I²C
Χαρακτηριστικά Selectable Address Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 2.5k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP