X9408WV24IZ-2.7
IntersilIntersil
Intersil
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP QUAD 64-TAP 10K 24-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: X9408WV24IZ-2.7.pdf
Τιμή αναφοράς (σε δολάρια ΗΠΑ)
248 pcs
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9408WV24IZ-2.7 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 8907 pcs Φύλλο δεδομένων X9408WV24IZ-2.7.pdf
Τάσης - Προμήθεια ±2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-TSSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 150 Αντίσταση (Ohms) 10k
Συσκευασία Tube Συσκευασία / υπόθεση 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας -40°C ~ 85°C Αριθμός βρύων 64
Αριθμός Κυκλωμάτων 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 3 (168 Hours)
Τύπος μνήμης Non-Volatile Κατασκευαστής Standard Lead Time 7 Weeks
Κατάσταση χωρίς μόλυβδο / κατάσταση RoHS Lead free / RoHS Compliant διασύνδεση I²C
Χαρακτηριστικά Selectable Address Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps I²C Interface 24-TSSOP