X9400WV24-2.7T1
IntersilIntersil
Intersil
Η εικόνα μπορεί να είναι παράσταση. Δείτε τις προδιαγραφές για τα στοιχεία του προϊόντος.
Επισκόπηση προϊόντος
Περιγραφή προϊόντος IC XDCP QUAD 64-TAP 10K 24-TSSOP
Φύλλα δεδομένων: X9400WV24-2.7T1.pdf
  • Μήνυμα
Αριθμός εξαρτήματος X9400WV24-2.7T1 Κατασκευαστής Intersil
Διαθέσιμη ποσότητα 4347 pcs Φύλλο δεδομένων X9400WV24-2.7T1.pdf
Τάσης - Προμήθεια ±2.7 V ~ 5.5 V Ανοχή ±20%
Συντελεστής θερμοκρασίας (τύπος) ±300 ppm/°C Κωνοειδής Linear
Συσκευασία της συσκευής με τον προμηθευτή 24-TSSOP Σειρά XDCP™
Αντίσταση - Υαλοκαθαριστήρας (Ohms) (Τύπος) 150 Αντίσταση (Ohms) 10k
Συσκευασία Tape & Reel (TR) Συσκευασία / υπόθεση 24-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Θερμοκρασία λειτουργίας 0°C ~ 70°C Αριθμός βρύων 64
Αριθμός Κυκλωμάτων 4 Επίπεδο Ευαισθησίας Υγρασίας (MSL) 1 (Unlimited)
διασύνδεση SPI Χαρακτηριστικά Selectable Address
Λεπτομερής περιγραφή Digital Potentiometer 10k Ohm 4 Circuit 64 Taps SPI Interface 24-TSSOP Διαμόρφωση Potentiometer